Αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά

Σας ενημερώνουμε ότι ο καθιερωμένος αγιασμός για την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς 2018-2019  θα διεξαχθεί την Τρίτη 11 Σεπτεμβρίου 2018 και ώρα 8:30 π.μ στον προαύλιο χώρο του σχολείου ngrinder agent 다운로드.

Μετά τον αγιασμό οι μαθητές θα ανέβουν στις τάξεις όπου θα γίνει η πρώτη γνωριμία με τον δάσκαλο/α τους και θα παραλάβουν τα σχολικά βιβλία τους. Για τον λόγο αυτό θα πρέπει οι μαθητές να έχουν μαζί τους την τσάντα τους Download the handwriting.

Αμέσως μετά τον αγιασμό θα πραγματοποιηθεί στην Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων του σχολείου και συνάντηση – ενημέρωση των γονέων με την διευθύντρια του σχολείου centos wget 다운로드.

Παρακαλούμε οι γονείς να μεριμνήσουν για την έγκαιρη και ασφαλή αποχώρηση των μαθητών περίπου στις 10:00 π.μ Automatic download on Twitter. από το σχολείο.

Την Τετάρτη 12/9/2018 όλοι οι μαθητές θα σχολάσουν 1:15 μ.μ.

Για τη λειτουργία των Ολοήμερων τμημάτων θα ενημερωθείτε στη ενημερωτική συνάντηση, μετά τον αγιασμό, από τη Διευθύντρια 돈 call me.

Καλή και δημιουργική σχολική χρονιά, με υγεία, σε όλους!

Η Διευθύντρια και οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου