Προληπτικός οδοντιατρικός έλεγχος στους μαθητές των Α΄& Β΄ Τάξεων του σχολείου μας

Αγαπητοί γονείς,
σας ενημερώνουμε ότι την Τρίτη 6 Δεκεμβρίου 2022, στις 08:30 η ώρα, θα επισκεφθούν το σχολείο μας  Οδοντίατροι, στα πλαίσια προληπτικού ελέγχου και ενημέρωσης για την στοματική υγεία, που υλοποιείται από την 2η Υ.ΠΕ 페북 이미지. Πειραιώς και Αιγαίου και το Κ.Υ. Αγ. Αναργύρων, σε συνεργασία με το Δήμο Αγ. Αναργύρων, για να εξετάσει τους μαθητές των Α΄& Β΄ Τάξεων του σχολείου μας Download Owl City.
  1.                       Υπεύθυνη Δήλωση

Ο/η κάτωθι υπογεγραμμένος/η δηλώνω ότι συμφωνώ να εξεταστεί το τέκνο μου………………………………………… Destiny Guardians. από Οδοντίατρο, στα πλαίσια προληπτικού οδοντιατρικού ελέγχου και ενημέρωσης για την στοματική υγεία, που υλοποιείται από την 2η Υ.ΠΕ Download Windows 7 Bluetooth Driver. Πειραιώς και Αιγαίου και το Κ.Υ. Αγ. Αναργύρων, σε συνεργασία με το Δήμο Αγ. Αναργύρων Chinese dictionary.

Ονοματεπώνυμο:

Υπογραφή:

Σημ.: Μαθητής που δεν θα προσκομίσει υπογεγραμμένη την Υπεύθυνη  Δήλωση, κατά την ημέρα του ελέγχου, θεωρείται ότι δεν έχει την έγκριση των γονέων Free download of red shoes.

Από τη Διεύθυνση του σχολείου