Έναρξη διαδικασίας φοίτησης μαθητών ΣΤ΄ τάξης στο Γυμνάσιο το σχολικό 2020 – 2021

Αγαπητοί γονείς των μαθητών της ΣΤ΄ τάξης,

σας ενημερώνουμε ότι ξεκίνησε η διαδικασία εγγραφής των μαθητών της (φετινής) ΣΤ΄ τάξης του σχολείου στα Γυμνάσια το επόμενο σχολικό έτος 2020– 2021 frutiger 다운로드.

Για τον λόγο αυτό καλείστε έως και την 18ηΔεκεμβρίου 2019, ημέρα Τετάρτη:

• Να συμπληρώσετε και να αποστείλετε στη Διευθύντρια του σχολείου (μέσω των δασκάλων της ΣΤ΄ τάξης):                                  α) τη σχετική ΔΗΛΩΣΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

β) Πρωτότυπο Λογαριασμό ΕΥΔΑΠ στο όνομα του ενός εκ των δύο κηδεμόνων  ή

γ) την τελευταία υποβληθείσα φορολογική δήλωση (τέσσερις σελίδες) με διαγεγραμμένα τα οικονομικά στοιχεία, έτσι ώστε να  γίνει επικαιροποίηση της διεύθυνσης μονίμου κατοικίας των μαθητών html5 동영상 플레이어 다운로드.

δ) Βεβαίωση σπουδών για τον/την μεγαλύτερο/ρη αδερφό/ή, εάν φοιτά στην Α΄ ή Β΄ τάξη Γυμνασίου mini-kms_activator_v1.1_office.2010.vl.eng.