ΣΧΟΛΙΚΑ ΓΕΥΜΑΤΑ

Army
 Αγαπητοί γονείς,
σας ενημερώνουμε ότι και φέτος το σχολείο μας θα συμμετέχει στο πρόγραμμα του ΥΠΑΙΘ και του Υπουργείου Εργασίας με τον τίτλο «ΣΧΟΛΙΚΑ ΓΕΥΜΑΤΑ» Forced download of JavaScript files.
Παρακαλούμε να μας ενημερώσετε στην περίπτωση που το παιδί σας έχει κάποια αλλεργία αναφέροντας συγκεκριμένα το είδος της αλλεργίας (π.χ αλλεργία στο αυγό ή/και στο ψάρι, ή/ και στο γάλα ή για θρησκευτικούς λόγους στο χοιρινό κλπ).
Προθεσμία αποστολής των εντύπων για τυχόν αλλεργίες ορίζεται η Πέμπτη 17/9/2020.
Η έναρξη του προγράμματος θα είναι στις αρχές Οκτωβρίου 2020. Μέχρι την τότε, παρακαλούμε να έχετε πάντοτε στο τσαντάκι του παιδιού φαγητό σε μπολάκι, (θα αναγράφεται το όνομα του μαθητή και στο μπολ και στο καπάκι του), στην περίπτωση που θα παρακολουθεί το Ολοήμερο πρόγραμμα 영화 플레이어.
Από τη διεύθυνση του σχολείο