Τελετή παράδοσης Σημαίας και εορτασμός της Επετείου της 28ης Οκτωβρίου 1940 στο σχολείο μας

Την Τρίτη 27 Οκτωβρίου στον προαύλιο χώρο του Σχολείου, πραγματοποιήθηκε παρουσία εκπροσώπων εκπαιδευτικών και μαθητών/τριών, σεμνή τελετή παράδοσης της Σημαίας από τη Διευθύντρια του Σχολείου κ 안드로이드 한글 파일명. Ευαγγελίου Μαρία στην σημαιοφόρο της 1ης περιόδου, και τους/τις παραστάτες/τριες της τάξης ΣΤ Download Windows 10 1803 iso.
Φέτος, συμπληρώνονται 80 χρόνια από την 28η Οκτωβρίου 1940 που ο ελληνικός λαός βροντοφώναξε το «ΟΧΙ» στους Ιταλούς εισβολείς και ξεκίνησε τον αγώνα για την Ελευθερία ενάντια στον φασισμό και τον ναζισμό 레인보우 식스 다운로드.
Η εθνική επέτειος της 28ης Οκτωβρίου 1940 γιορτάστηκε σε κάθε τμήμα του σχολείου μας τιμώντας τους προγόνους μας Download libreoffice.

Χρόνια πολλά σε όλες και όλους!