Εορτασμός Τριών Ιεραρχών – Λειτουργία σχολείου

Αγαπητοί γονείς,
Σας ενημερώνουμε ότι το σχολείο μας τη Δευτέρα 30 Ιανουαρίου 2023, εορτή των Τριών Ιεραρχών, θα λειτουργήσει κανονικά (πρωινή και απογευματινή βάρδια) css file. Σύμφωνα με τις οδηγίες του ΥΠΑΙΘ σε όλες τις τάξεις οι εκπαιδευτικοί θα μιλήσουν για τους Τρεις Ιεράρχες, την κοινωνική και παιδαγωγική προσφορά τους article for free.
Αντιπροσωπεία μαθητών και συγκεκριμένα οι μαθητές της ΣΤ΄ τάξης με την ελληνική σημαία (σημαιοφόρος και παραστάτες της 1ης περιόδου) και τη συνοδεία εκπαιδευτικών του σχολείου θα μεταβούν στην εκκλησία των Αγίων Αναργύρων για να παρακολουθήσουν τη Θεία Λειτουργία και να συμμετέχουν στην αρτοκλασία Download the rpg game.
Στη συνέχεια σε κάθε τάξη θα μοιραστεί άρτος σε όλους τους μαθητές Download Premier Pro Crack. Κατά τα λοιπά θα ακολουθηθεί το Ωρολόγιο Πρόγραμμα της ημέρας.