Πρόγραμμα Προληπτικού Ελέγχου από Ιατρούς, Νοσηλευτές και Επισκέπτες Υγείας του Κ.Υ. Αγ. Αναργύρων

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι, η μονάδα Υγείας (Κ.Υ.) Αγ  킹덤러쉬 프론티어 pc. Αναργύρων της 2η Υ.ΠΕ., θα επισκεφθεί το σχολείο μας την Τρίτη 16/5/2023 με ομάδα επαγγελματιών υγείας, προκειμένου να υλοποιήσει Πρόγραμμα Προληπτικού Ελέγχου ο οποίος περιλαμβάνει:

• Ορθοπαιδική εξέταση
  • Προληπτικός Παιδιατρικός Έλεγχος:

α) έλεγχος για καρδιακά φυσήματα δια ακροάσεως με στηθοσκόπιο και

β) έλεγχος αναπνευστικού συστήματος δια ακροάσεως με στηθοσκόπιο

Η διεπιστημονική ομάδα που θα εξετάσει τους μαθητές/τριες θα αποτελείται από: Ιατρούς, Νοσηλευτές, Επισκέπτες Υγείας Download the movie Quavadis.

Κατά την ημέρα διεξαγωγής των εξετάσεων που θα πραγματοποιηθούν, καλείστε να έχετε στη σχολική τσάντα που παιδιού σας το ατομικό  βιβλιάριο εμβολίων και το παρόν έγγραφο συμπληρωμένο hello mr monkey 다운로드.

Για τη συμμετοχή ή μη του παιδιού σας στο Πρόγραμμα, παρακαλούμε να συμπληρώσετε τα κάτωθι:

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΑΘΗΤΗ/ΤΡΙΑΣ……………………………………………………………………………………………. Download Futos.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΓΟΝΕΑ/ΚΗΔΕΜΟΝΑ………………………………………………………………………………………

Δηλώνω  ότι (κυκλώστε αντίστοιχα):

ΔΕΧΟΜΑΙ                                                                                                ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ

το παιδί μου να συμμετέχει στον Προληπτικό Έλεγχο 깃허브 데스크탑 다운로드.

ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΓΟΝΕΑ/ΚΗΔΕΜΟΝΑ

Υπενθυμίζουμε ότι πρόσβαση σε εμβολιαστική κάλυψη έχουν ΔΩΡΕΑΝ τα παιδιά,   στο σταθμό Μάνας-Παιδιού του Κέντρου Υγείας Αγ  Download Windows 10 right away. Αναργύρων, Χίου & Καλύμνου 14, Ανάκασα, τηλ. 2102630759, με ραντεβού.

Ευχαριστούμε θερμά τους γιατρούς και νοσηλευτές του Κ.Υ  Download the flip album. Αγ. Αναργύρων για την άριστη συνεργασία.