Το σχολείο μας θα παρακολουθήσει την παράσταση των Patari Project ¨Χιονάνοι¨ στο θέατρο Πόρτα.

Τη Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου 2018, οι μαθητές του σχολείου μας θα παρακολουθήσουν μέσα από μια νέα, ενθουσιώδη ανάγνωση, το γνωστό παραμύθι της Χιονάτης και των 7 νάνων, να ζωντανεύει με αναπάντεχο τρόπο με τους ήρωες της αγαπημένης ιστορίας red hat linux 다운로드.

Οι Patari Project διασκεύασαν την ιστορία της Χιονάτης, μιας και τα παραμύθια συμπυκνώνουν την ανθρώπινη εμπειρία Download Get Gear. Δεν απευθύνονται μόνο σε παιδιά, αλλά και στους μεγάλους, που έχουν την τάση να ξεχνούν, να μην ακούν πια, να νομίζουν πως έμαθαν ό, τι ήταν να μάθουν 초원의 빛.

Μας αφήνουν να τολμήσουμε να κοιτάξουμε μέσα στον μαγικό καθρέφτη 네이버 첨부 파일 다운로드. Τι θα δούμε; Στους Χιονάνους, Θα δούμε δύο αντίθετους  κόσμους ¨Το καλό και το κακό; Την παρέα και τη μοναξιά; Το θαυμασμό και τη ζήλεια¨ να  έρχονται αντιμέτωποι 인간의 대지.

Η παράσταση είναι μια δημιουργία της ομάδας.

Συντελεστές:

Σκηνοθεσία: Σοφία Πάσχου
Συνεργάτες Σκηνοθεσίας: Εριφύλη Στεφανίδου, Γιάννης Γιαννούλης
Μουσική: Κορνήλιος Σελαμσής
Σκηνικά: Ευαγγελία Θεριανού
Κοστούμια: Κλαιρ Μπρέισγουελ
Φωτισμοί: Σοφία Αλεξιάδου
Μουσικός: Βασίλης Παναγιωτόπουλος

Με τους: Θεοδόση Κώνστα, Θάνο Λέκκα, Ειρήνη Μακρή, Κατερίνα Μαυρογεώργη, Γιώργο Σύρμα, Αλέξανδρο Χρυσανθόπουλο, Αποστόλη Ψυχράμη

Διάρκεια: 95 λεπτά (με διάλειμμα)

πηγή:https://www.culturenow.gr/o-eirinopoios-sto-neo-ekpaideytiko-programma-toy-kthve/