Μεγάλη επιτυχία για το σχολείο μας στους σχολικούς αγώνες στίβου της Γ΄ Αθήνας με την κατάκτηση αργυρού μεταλλίου στο μπαλάκι κοριτσιών

Η παράδοση του σχολείου μας με αθλητές-μαθητές να διακρίνονται στους αγώνες στίβου συνεχίστηκε και φέτος 요괴워치 시즌2!
Στους τελικούς αγώνες που πραγματοποιήθηκαν σήμερα Παρασκευή 25-05-2018 στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο(Δ.Α.Κ.) Αιγάλεω, μαθήτρια της ΣΤ1 τάξης κατέκτησε το αργυρό μετάλλιο στο αγώνισμα μπαλάκι Microsoft office powerpoint.
Τα υπόλοιπα παιδιά που συμμετείχαν σε τελικούς, μπορεί να μην κέρδισαν μετάλλιο,  τερμάτισαν όμως  σε υψηλές θέσεις Download Linux Apache.
Θερμά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που έλαβαν μέρος στους αγώνες, καθώς και στους γυμναστές τους που τα προετοίμασαν, εκπροσωπώντας το σχολείο μας με τον καλύτερο τρόπο Download the HotMan game!