Eνημέρωση για τη λήξη της σχολικής χρονιάς 2017-2018

σας ενημερώνουμε ότι:
  • Την Πέμπτη 14 Ιουνίου 2018, θα πραγματοποιηθεί εορτή λήξης στον προαύλιο χώρο του σχολείου στις 18:45.
  • Το διδακτικό έτος λήγει την Παρασκευή 15 Ιουνίου 2018 Poi Excel is created and then downloaded. Την ημέρα εκείνη από τις 9:00 π.μ. έως τις 10:00 π.μ., θα επιδίδονται στους γονείς η βαθμολογία του Γ΄τριμήνου, οι Τίτλοι Προόδου των μαθητών/τριών μας (για τις τάξεις Α΄- Ε΄) και οι Τίτλοι Σπουδών για τη ΣΤ΄ τάξη butterfly 다운로드. Οι μαθητές/τριες θα παραβρίσκονται την ημέρα αυτή στο σχολείο με ευθύνη των γονέων τους, στην τάξη φοίτησής τους και θα αποχωρούν στη συνέχεια συνοδεία των γονέων 곰 tv 동영상 다운로드.
Την ίδια ημέρα, με φροντίδα του σχολείου, θα παραδοθούν υπηρεσιακά στα Γυμνάσια φοίτησης όλα τα απαραίτητα έγγραφα για τη φοίτηση των μαθητών της φετινής ΣΤ΄ στο Γυμνάσιο την επόμενη σχολική χρονιά (2018 – 2019) 마인크래프트 세이브파일 다운로드.

Δεχτείτε τις καλύτερες ευχές όλων μας για ένα χαρούμενο και ξεκούραστο καλοκαίρι java decompiler.

Η Διευθύντρια  και οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου