5/12/2018 κλειστά τα σχολεία των Αγ. Αναργύρων λόγω της Γενικής Τακτικής Εκλογο-απολογιστικής Συνέλευσης εκπαιδευτικών

Αγαπητοί γονείς,

σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 5 Δεκεμβρίου 2018, τα σχολεία (Ν/Γ, Δημοτικό) των Αγ hello mr monkey 다운로드. Αναργύρων θα παραμείνουν κλειστά, λόγω της συμμετοχής των εκπαιδευτικών στη Γενική Τακτική Εκλογο-απολογιστική Συνέλευση Download Futos.

Σύμφωνα με την Φ.31.3/12830/20-11-2018 απόφαση της Γ΄Δ/νσης ΠΕ Αθήνας, χορηγήθηκε άδεια μιας (1) ημέρας στους εκπαιδευτικούς ΠΕ-μέλη του Συλλόγου Αγίων Αναργύρων, προκειμένου να λάβουν μέρος σε   Γενική Τακτική Εκλογο-απολογιστική Συνέλευση των μελών του, που θα  πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 5 Δεκεμβρίου 2018 στην αίθουσα εκδηλώσεων του  6ου Δημοτικού  Σχολείου Αγίων Αναργύρων 깃허브 데스크탑 다운로드.