10/12-14/12/2018 Εβδομάδα Κοινωνικής Αλληλεγγύης στο σχολείο μας

Δεν διατίθεται αυτόματο εναλλακτικό κείμενο.

10/12 – 14/12/2018 Εβδομάδα Κοινωνικής Αλληλεγγύης στο σχολείο μας

Όλοι μαζί, από 10/12 έως 14/12/2018, συγκεντρώνουμε τρόφιμα και είδη καθαριότητας στο 4ο Δημοτικό Σχολείο Αγ Download Hero Age ost. Αναργύρων, για  «ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ».

Ενδεικτικός  κατάλογος  προϊόντων:
– Συσκευασμένα είδη τροφίμων: γάλα εβαπορέ, ζυμαρικά, κακάο, κρέμες  αραβοσίτου, λάδι, ρύζι, σάλτσα ντομάτας, μπισκότα, κρουασάν, αλάτι, ξύδι, μπαχαρικά, όσπρια, μέλι, μαρμελάδα, μερέντα, πουρέ, δημητριακά, φρυγανιές, βρεφικές κρέμες και βρεφικά γάλατα Νο 1 & 2, αλεύρι, ζάχαρη, χυμούς Download the previous version of Google Drive.
– Είδη βρεφικής φροντίδας: πάνες, μωρομάντηλα, σαμπουάν, αφρόλουτρα windows 10 education 다운로드.
– Είδη προσωπικής φροντίδας: σαμπουάν, αφρόλουτρα, οδοντόκρεμες, οδοντόβουρτσες  κ.λ.π. Download the subtitles for Titanic.
– Είδη υγιεινής: σακούλες απορριμμάτων, μαλακτικά ρούχων, καθαριστικά και απολυμαντικά γενικής χρήσης, απορρυπαντικό πλυντηρίου, χλωρίνη  κ.λ.π 감독판 다운로드.
– Είδη οικιακής χρήσης: χαρτί υγείας, χαρτί κουζίνας, χαρτοπετσέτες, λαδόκολλα, διαφανή μεμβράνη Download the piano program.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων

Οι μαθητές