το 4ο Δ.Σ. Αγ. Αναργύρων συμμετέχει στον 13ο Μαθητικό διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά» της ΕΜΕ

Αγαπητοί γονείς,

σας ενημερώνουμε ότι οι μαθητές μας θα συμμετέχουν στον  13ο Μαθητικό Διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά», που διοργανώνει η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία, στο πλαίσιο του περιοδικού «Ο Μικρός Ευκλείδης» για τους μαθητές της Ε΄ και ΣΤ΄ τάξης του Δημοτικού Σχολείου 스토브리그 9회.

Ο διαγωνισμός θα διεξαχθεί υπό την αιγίδα του ΥΠ.Π.Ε.Θ την 1 Μαρτίου 2019, ημέρα Παρασκευή, κατά τις διδακτικές ώρες (8.15 έως 10.15), με σχετική τροποποίηση του ωρολογίου προγράμματος Cake Monster.

Η συμμετοχή στον διαγωνισμό είναι προαιρετική και μπορούν να λάβουν μέρος μαθητές από όλα τα Δημοτικά Σχολεία της χώρας windows10 언어팩 다운로드.

Το σχολείο μας θα συμμετάσχει στον διαγωνισμό δίνοντας στους μαθητές σχετική Υπεύθυνη Δήλωση για υπογραφή από τους γονείς / κηδεμόνες τους 4 Commercial.

Καλή επιτυχία στους μαθητές μας!

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ
Ο/Η κάτωθι υπογεγραμμέν__      …………………………………………………………………………………………………………. Happy New Year images downloaded.
γονέας τ……   μαθητ____  της ……….. τάξης του  4ου Δημοτικού Σχολείου Αγ 6 downloads of descendants of the Sun. Αναργύρων  …………………………
…………………………………………………………… 베가스 11 다운로드. δηλώνω υπεύθυνα ότι επιτρέπω στο τέκνο μου να πάρει μέρος στον 13ο Μαθητικό Διαγωνισμό που διοργανώνει η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία υπό την αιγίδα του ΥΠ.Π.Ε.Θ με θέμα «Παιχνίδι και Μαθηματικά» την Παρασκευή 1 Μαρτίου 2019 tcnative-1.dll 다운로드.
                                                                                                   Ο/Η Υπεύθυνα Δηλών
                                                                                            (Υπογραφή -Ονοματεπώνυμο)