Tο 4ο Δημοτικό Σχολείο υποστηρίζει τη δράση του Δήμου και της Ένωση Γονέων στον τηλεμαραθώνιο αγάπης της  Unicef  με σύνθημα “Ένα ευρώ, μία ζωή”

Τηλεμαραθώνιος Αγάπης: «Ένα ευρώ, μία ζωή» | Newsit.gr     Tο 4ο Δημοτικό Σχολείο Αγ Download the way to parting. Αναργύρων υποστηρίζει κάθε δράση που έχει σκοπό την προστασία και τη βοήθεια στα παιδιά όλου του κόσμου Puppet Circus. Με την κουλτούρα της αλληλοβοήθειας που διέπει τη φιλοσοφία της σχολικής μας μονάδας, είμαστε αρωγοί της εν λόγω δράσης Glibc.

Με σύνθημα “Ένα ευρώ, μία ζωή”,  ο Δήμος μας σε συνεργασία με την   Ένωση Γονέων προσκαλούν όλη τη σχολική κοινότητα και κάθε πολίτη να συμμετέχουν, ώστε να δημιουργήσουμε μία αλυσίδα  αγάπης και αλληλεγγύης, μέσα από μία συλλογική  κινητοποίηση και να  γεμίσουμε  όλοι μαζί τον κουμπαρά που θα προσφέρει η πόλη μας στον τηλεμαραθώνιο  Αγάπης την  Δευτέρα  4  Δεκεμβρίου  2017 Mp3 high-quality.

Σας  ευχαριστούμε θερμά εκ των προτέρων, όλους, για την πολύτιμη συνεργασία  σας chemdraw 다운로드.