Εκκλησιασμός των μαθητών μας ενόψει της εορτής του Πάσχα

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή 19 Απριλίου  2019 στις 08:30 π.μ οι μαθητές καθώς και το διδακτικό προσωπικό του σχολείου μας θα παρακολουθήσουν τη Θεία Λειτουργία των Προηγιασμένων Τιμίων Δώρων στον Ιερό Ναό των Αγίων Αναργύρων 앵그리버드2 더빙.

Η Θεία Λειτουργία των Προηγιασμένων Τιμίων Δώρων τελείται κάθε Τετάρτη και Παρασκευή στη διάρκεια των έξι εβδομάδων της Μεγάλης Τεσσαρακοστής, καθώς επίσης τη Μεγάλη Δευτέρα τη Μεγάλη Τρίτη και τη Μεγάλη Τετάρτη, στην Εβδομάδα των Παθών Download Mac Evernote. Κατά τη λειτουργία αυτή δεν καθαγιάζονται στη Προσκομιδή νέα Τίμια Δώρα, αλλά για τη Θεία Μετάληψη προσφέρονται τα καθαγιασμένα από την προηγούμενη Κυριακή, εξ ου και η ονομασία «προηγιασμένη Θεία λειτουργία» Download Jackreture 2.

Παρακαλούνται οι γονείς των μαθητών που επιθυμούν να μεταλάβουν των Αχράντων Μυστηρίων να τα προετοιμάσουν σχετικά 철권 3.