Εισαγωγή μαθητών στα Καλλιτεχνικά Γυμνάσια για το σχολικό έτος 2019 – 2020

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι εκδόθηκε από το Υπουργείο Παιδείας Νέα καταληκτική ημερομηνία για την υποβολή αίτησης συμμετοχής στη διαδικασία επιλογής στα Καλλιτεχνικά Γυμνάσια στις 4/6/2019 με την με αριθμ Cookie Shop 1. πρωτ. 80381/Δ2/21-5-2019, στη συνέχεια της εγκυκλίου που αφορά στην εισαγωγή μαθητών της ΣΤ΄ τάξης στα Καλλιτεχνικά Γυμνάσια της χώρας 유희왕 극장판 the dark side of dimensions. Επισημαίνουμε ότι κοντά στον Δήμο μας λειτουργεί το Καλλιτεχνικό Γυμνάσιο στο Περιστέρι. Οι αιτήσεις υποβάλλονται στο Καλλιτεχνικό Γυμνάσιο της επιλογής του μαθητή από 6 Μαΐου 2019 έως και 31 Μαΐου 2019 리눅스 서버에서 파일 다운로드. Δείτε αναλυτικά την εγκύκλιο που ορίζει επακριβώς τη διαδικασία εισαγωγής των μαθητών στα Καλλιτεχνικά Γυμνάσια της χώρας Midas civil.

Δείτε επίσης το σχετικό κατάλογο των Καλλιτεχνικών Σχολείων κάνοντας κλικ εδώ activeperl 다운로드.