Ενημέρωση για τη λήξη της σχολικής χρονιάς 2018-2019

Αγαπητοί γονείς,
σας ενημερώνουμε ότι:
  • Την Πέμπτη 13 Ιουνίου 2019, θα πραγματοποιηθεί εορτή λήξης στον προαύλιο χώρο του σχολείου στις 18:45.
  • Την Πέμπτη 13 Ιουνίου 2019 δεν θα πραγματοποιηθούν μαθήματα το πρωί Bounceball apk.
  • Το διδακτικό έτος λήγει την Παρασκευή 14 Ιουνίου 2019 windows 10 잠금화면 다운로드. Την ημέρα εκείνη από τις 9:00 π.μ. έως τις 10:00 π.μ., θα επιδίδονται στους γονείς η βαθμολογία του Γ΄ τριμήνου, οι Τίτλοι Προόδου των μαθητών/τριών μας (για τις τάξεις Α΄- Ε΄) και οι Τίτλοι Σπουδών για τη ΣΤ΄ τάξη Man in Black. Οι μαθητές/τριες θα παραβρίσκονται την ημέρα αυτή στο σχολείο με ευθύνη των γονέων τους, στην τάξη φοίτησής τους και θα αποχωρούν στη συνέχεια συνοδεία των γονέων Heartgold.
Την ίδια ημέρα, με φροντίδα του σχολείου, θα παραδοθούν υπηρεσιακά στα Γυμνάσια φοίτησης όλα τα απαραίτητα έγγραφα για τη φοίτηση των μαθητών της φετινής ΣΤ΄ στο Γυμνάσιο για την επόμενη σχολική χρονιά (2019 – 2020) 톡친구만들기.
    Δεχτείτε τις καλύτερες ευχές όλων μας για ένα χαρούμενο και ξεκούραστο καλοκαίρι Download xbox games.
                                               Η Διευθύντρια και ο σύλλογος διδασκόντων                                                                   του 4ου Δ.Σ 남자가 사랑할 때 영화 다운로드. Αγ. Αναργύρων