1,2,3 avandi maestro! γνωριμία με τους ήχους, τα μουσικά όργανα και την ιστορία τους

Την Τρίτη 29/10/2019 οι μαθητές μας παρακολούθησαν το πρόγραμμα ¨1,2,3 avandi maestro!¨ στα πλαίσια του εκπαιδευτικού προγράμματος ”Η τέχνη πάει σχολείο” του Τμήματος Πολιτισμού του Δήμου Download girlfriend mp3!

Η τέχνη της μουσικής μας ταξίδεψε μέσα από τη βιωματική διαδραστική μάθηση Download the end of the installment. Τα παιδιά γνώρισαν τα μουσικά όργανα δια ζώσης, άκουσαν ήχους, ονειρεύτηκαν ταξίδια με συνοδοιπόρο τη μουσική και τα χαμόγελά τους άνθισαν Absolutli Aniing. Ίσως ένας μικρός καλλιτέχνης ανακάλυψε μια κρυφή αγάπη...

Το σχολείο και ο Δήμος έδωσαν την ευκαιρία της γνωριμίας με τα μουσικά όργανα, με τη ¨θεά¨ αρμονία, το ρυθμό και τη μελωδία 유튜브 영상 1080p.

Στη συνέχεια…ο καθένας ψάχνει μέσα του Genuine download of Windows!

Συντελεστές προγράμματος:
Κατερίνα Κωστη Σχεδιασμός Εκπαιδευτικού προγράμματος -Επιμέλεια Gao galldownload.

Πήραν μέρος οι καθηγητές Μουσικής του Ωδείου της πόλης:
Κώστας Σουλιώτης-μπουζούκι
Αλέξανδρος Παπαδιαμάντης – βιολί
Άρης Χρυσοσπάθης – ακορντεόν

Και η εμψυχώτρια θεατρικής Αγωγής
Στέλλα Παπαδοπούλου

Την εκδήλωση τίμησε με την παρουσία της η κ 댐드 유나이티드. Μανταφούνη Κατερίνα, πρόεδρος της σχολικής επιτροπής Π.Ε. του Δήμου μας.