Συμμετοχή του σχολείου μας στον 14ο διαγωνισμό της Ε.Μ.Ε. με τίτλο «Παιχνίδι και Μαθηματικά»

Αγαπητοί γονείς,

Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία διοργανώνει τον 14ο Μαθητικό Διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά» του περιοδικού «Ο μικρός Ευκλείδης» για τους μαθητές της Ε΄ και ΣΤ΄ τάξης Download Windows Media Player Video. Ο διαγωνισμός θα διεξαχθεί υπό την αιγίδα του ΥΠ.Π.Ε.Θ στις 13 Μαρτίου 2020, ημέρα Παρασκευή, κατά τις διδακτικές ώρες (8.15 π.μ έως 10.15 π.μ) 나얼 귀로 다운로드. Προκειμένου το παιδί σας να συμμετάσχει στον διαγωνισμό είναι απαραίτητη η υπογραφή από μέρους σας της σχετικής υπεύθυνης δήλωσης και η παράδοσή της στη δάσκαλα της τάξης έως την Παρασκευή 6 Μαρτίου 2020 Cheap Cheonlimamart 5.

4ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ                                                                                     20/2/2020

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ

Ο/Η κάτωθι υπογεγραμμέν………………………………γονέας τ… Civilization5 ige. μαθητ………………………………………………………………………………………. Download the martial arts public boat. της …… τάξης δηλώνω υπεύθυνα ότι επιτρέπω στο τέκνο μου να πάρει μέρος στον 14ο Μαθητικό Διαγωνισμό που διοργανώνει η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία υπό την αιγίδα του ΥΠ.Π.Ε.Θ με θέμα «Παιχνίδι και Μαθηματικά» την Παρασκευή 13 Μαρτίου 2020 Download school gossip.

Ο/Η Υπεύθυνα Δηλών/ούσα                                                                         (Υπογραφή – Ονοματεπώνυμο)