Το 4ο Δ.Σ. Αγ. Αναργύρων συμμετείχε στην άσκηση της Διεύθυνσης Πολιτικής Προστασίας της Περιφέρειας Αττικής με την κωδική ονομασία «Ποταμίδες»

«Ποταμίδες»

Το 4ο Δ.Σ Kim Kun-mo 3 book. Αγ. Αναργύρων συμμετείχε στην άσκηση της Διεύθυνσης Πολιτικής Προστασίας της Περιφέρειας Αττικής με την κωδική ονομασία «Ποταμίδες» με θέμα την αντιμετώπιση των κινδύνων λόγω πλημμυρικών φαινομένων και τη διαχείριση των επιπτώσεων αυτών, καθώς και την ευαισθητοποίηση των μαθητών και των εκπαιδευτικών σε θέματα αυτοπροστασίας 90년대 음악 다운로드. Την δράση στο σχολείο μας συντόνιζαν: η πυροσβεστική, οι Σαμαρείτες του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού παραρτήματος Πειραιά και οι Ραδιοερασιτέχνες που μας είχαν σε ανοιχτή επικοινωνία με τη Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας της Περιφέρειας Αττικής 쇼트트랙. Τίμησαν με την παρουσία τους τη δράση από το Δήμο Αγ. Αναργύρων οι κκ. Μανταφούνη Κ pc 클린 다운로드. και Καπνιά Α.