Ενημέρωση για τη δυνατότητα λήψης βεβαιώσεων φοίτησης μαθητών του σχολείου μας

Αγαπητοί γονείς,

Το σχολείο (για τις ημέρες που δε γίνονται μαθήματα) θα μπορεί να παρέχει έγγραφα (βεβαιώσεις) φοίτησης του/των παιδιού/ών σας στο σχολείο, προκειμένου με τη σειρά σας να τύχετε των αδειών από την εργασία σας σύμφωνα με τις ανακοινώσεις των αρχών Download java 6 version.

Για τον λόγο αυτό μπορείτε να επικοινωνείτε με το σχολείο με τους ακόλουθους τρόπους:

1) Με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο (mail@4dim-ag-anarg.att.sch.gr, όλο το 24ωρο) μέσω του οποίου θα υποβάλετε το αίτημα για τη βεβαίωση η οποία είτε θα σας αποστέλλεται ηλεκτρονικά (στο mail που μας έχετε δηλώσει ή σε οποιοδήποτε άλλο)  είτε θα σας παραδίδεται με τη φυσική παρουσία σας στο σχολείο 파워 포인트 클립 아트.

2) Τηλεφωνικά στο 210.2613219. Μετά την τηλεφωνική επικοινωνία σε συνεννόηση πάντοτε με τη Διευθύντρια του σχολείου θα υποβάλετε το αίτημα για τη βεβαίωση  η οποία θα σας αποστέλλεται  με τους ανωτέρω τρόπους (έντυπα ή ηλεκτρονικά) 캘리 폰트.