Καταχώριση ηλεκτρονικών διευθύνσεων και κινητών τηλεφώνων γονέων για τα Προγράμματα τηλεκπαίδευσης

Αγαπητοί Γονείς,
Σας ενημερώνουμε ότι στάλθηκε στα σχολεία το υπ’ αριθμ Bear Audio Editor. Φ.7/4480/16-03-2020 Έγγραφο από την Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αττικής με θέμα: “Καταχώριση ηλεκτρονικών διευθύνσεων και κινητών τηλεφώνων των Γονέων και Κηδεμόνων των μαθητών/τριών στο myschool” , μετά από επικοινωνία με το Υ.ΠΑΙ.Θ android extra.
Στο παραπάνω έγγραφο αναφέρεται πως απαιτείται η άμεση ενημέρωση της πληροφοριακής πλατφόρμας myschool με τις ηλεκτρονικές διευθύνσεις (e-mail) και τα κινητά τηλέφωνα των Γονέων και Κηδεμόνων των μαθητών/τριών, που φοιτούν στο σχολείο μας, ώστε να διευκολυνθούν τα Προγράμματα τηλεκπαίδευσης 파워쉘.
Για τον λόγο αυτό, παρακαλούνται οι Γονείς να αποστείλουν άμεσα στην ηλεκτρονική διεύθυνση του 4ου Ολοήμερου Δ Download Windows 7 in English. Σ. Αγ. Αναργύρων ¨Αδαμάντιος Κοραής¨: mail@4dim-ag-anarg.att.sch.gr  τα εξής στοιχεία:

• το ονοματεπώνυμό τους ( γονέα):
  • το ονοματεπώνυμο και την τάξη του παιδιού τους-μαθητή:
  • την ηλεκτρονική τους διεύθυνση (e-mail):
  • τον αριθμό του κινητού τηλεφώνου:
    ώστε να ενημερωθεί άμεσα η πλατφόρμα του myschool Download it to warm.
                                                                                                                                                                                             Από τη Διεύθυνση του Σχολείου