οδηγίες και κατευθύνσεις για την εξ αποστάσεως εκπαίδευση

Αγαπητοί γονείς,
Όπως γνωρίζετε έχουν ξεκινήσει τα ηλεκτρονικά μαθήματα του σχολείου μας 서울 지하철 노선도 다운로드. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε αναλυτικά για τα παρακάτω :
Οι εκπαιδευτικοί που συμμετέχουν με ψηφιακές τάξεις στην πλατφόρμα eclass είναι οι κατωτέρω :
κ Uniform. Χριστίνα  – Α΄ τάξη
κ. Χαρούλα  –  Β΄ τάξη
κ 바그다드 카페 다운로드. Κατερίνα – Γ1΄ τάξη
κ. Γλυκερία – Γ2΄ τάξη
κ wowza 다운로드. Φρόσω – Δ΄ τάξη
κ. Ελίνα – Ε΄ τάξη
κ. Πόπη –  ΣΤ1΄ τάξη
κ gtunes music v9 다운로드. Βάσω –  ΣΤ2΄ τάξη
κ. Μιχάλης Β΄τάξη
κ Download Youtuber's Life. Ευγενία (Αγγλικά) – Όλες οι τάξεις
κ. Σπύρος (Η/Υ)  – Όλες οι τάξεις
κ Download the free web font. Βαρβάρα (Γαλλικά) – Ε΄ και ΣΤ΄ τάξεις
κ. Ειρήνη (Μουσική) – Όλες οι τάξεις
κ Bucks apk. Ειρήνη (Θεατρική Αγωγή) – A΄, B΄, Γ΄, Δ΄ τάξεις
κ. Σταμάτης : Τμήμα Ένταξης
κ as God says. Βασίλης : Παράλληλη Στήριξη
κ. Αθανασία : Παράλληλη Στήριξη
κ. Ειρήνη : ΖΕΠ  Τ.Υ Download up the jauri.
κ. Βάσω: Νοσηλεύτρια
Οι εκπαιδευτικοί που συμμετέχουν με ψηφιακές τάξεις στην πλατφόρμα e-me είναι οι κατωτέρω :
κ. Βαρβάρα (Γαλλικά) – Ε΄ και ΣΤ΄ τάξεις
Υπενθυμίζουμε ότι οι μαθητές χρειάζεται να κάνουν είσοδο και στις δύο πλατφόρμες με τους ίδιους κωδικούς που έχετε βγάλει και σημειώσει:
1. Για την πλατφόρμα eclass θα μπουν και θα κλικάρουν τα μαθήματα της τάξης τους και το σύστημα θα τους εντάξει στα μαθήματα.
2. Για την πλατφόρμα e-me θα μπουν 2 φορές.  Δηλαδή: μπαίνουν την 1η φορά. Το σύστημα θα τους αναγνωρίσει και ο εκπαιδευτικός θα στείλει πρόσκληση. Στη συνέχεια ο μαθητής (ο κηδεμόνας) θα κάνει εκ νέου είσοδο (2η φορά) και θα αποδεχθεί την πρόσκληση.  Και μόνο έτσι, θα μπορεί να γραφτεί ο μαθητής στην πλατφόρμα αυτή.
Για απορίες ή βοήθεια επικοινωνήστε με το σχολείο τηλεφωνικά – 2102613219 (08:00 – 14:00) ή με email 4dimagan@gmail.com (όλο το 24ωρο).
Θα υπάρξει νέα ενημέρωση για τον τρόπο αποστολής – λήψης των ασκήσεων, διαφορετική για κάθε εκπαιδευτικό.