Συμμετοχή του 4ου δημοτικού Αγίων Αναργύρων στη δράση για διανομή γευμάτων την παραμονή και ανήμερα της Ανάστασης

Η κοινωνική υπηρεσία του Δήμου Αγίων Αναργύρων Καματερού σε συνεργασία με εθελοντές από το εκπαιδευτικό προσωπικό του 4ου ΔΣ Αγ Download mamison boy jump music. Αναργύρων  ¨Αδαμάντιος Κοραής¨ και εθελοντές από το Σύλλογο Γονέων και κηδεμόνων ¨Δημοτικό Αδαμάντιος Κοραής¨, θα προσφέρει σε οικογένειες της σχολικής μας κοινότητας, με πρωτοβουλία της Περιφέρειας Αττικής,

1. μερίδες μαγειρίτσας, σαλάτα, ψωμί, κόκκινο αυγό το Μεγάλο Σάββατο στις 13:30 περίπου
  2. μερίδες αρνιού με πατάτες στο φούρνο, σαλάτα, ψωμί, τσουρέκι, κόκκινο αυγό στις 11:30 περίπου την Κυριακή του Πάσχα

Παρακαλούμε όσες οικογένειες επιθυμούν να παραλάβουν μερίδες να δηλώσουν στο μέιλ του σχολείου 오버워치 다시.

Δεν ξεχνάμε αγαπητοί γονείς: Το σχολείο ανοίγει μόνο για την παράδοση των γευμάτων, διαδικασία που θα πραγματοποιηθεί στον αύλειο χώρο.

Παρακαλούμε να μεριμνήσετε για τα παρακάτω:

• προσέρχεστε, μετά από μήνυμα στο 13033, ένα άτομο από κάθε οικογένεια
  • τηρείτε την απόσταση των 2 μέτρων κατά την παραλαβή των γευμάτων
  • προσέρχεστε με μάσκα και γάντια.                                                                                            Η δράση οφείλεται σε πρωτοβουλία της Περιφέρειας Αττικής και στη χρηματοδότησή της από το υπουργείο Εσωτερικών Download Puzzle Bubble.

Σας ενημερώνουμε επίσης, για την ανακοίνωση του Δήμου Αγίων Αναργύρων Καματερού που αφορά στο βράδυ της Ανάστασης 2020:

¨ Φωτίζουμε την πόλη μας, φωτίζουμε τα μπαλκόνια μας 자바스크립트 서버 파일.  Ψέλνουμε το Χριστός Ανέστη στο σπίτι μας.
Αυτό το Πάσχα θα είναι διαφορετικό, αλλά θα είναι πιο φωτεινό 토씨박스! Καλούμε τους Δημότες  να φωτίσουν τα μπαλκόνια τους και να ψάλλουν το Χριστός Ανέστη από τα μπαλκόνια τους 윈도우10 레드스톤3.
Μπορεί να μην πάμε στις εκκλησίες, αλλά το Πάσχα θα έρθει για εμάς και για τη χώρα μας Buzz Silver. Προς το παρόν μένουμε σπίτι, αλλά ο Δήμος θα φωτίσει την πόλη σε τέσσερα σημεία με βεγγαλικά 익스플로러10. Εσείς κάντε το σπίτι σας λαμπερό και το φως της Ανάστασης θα έρθει και στις ψυχές μας.
Χρόνια Πολλά σε όλους! Καλό Πάσχα με υγεία!¨

Τέλος, σας γνωρίζουμε ότι η λειτουργία της Αναστάσεως θα μεταδοθεί, απευθείας, σε όλο το Δήμο, μέσω μεγαφωνικής εγκατάστασης.

Το 4ο Δ.Σ. Αγ. Αναργύρων ¨Αδαμάντιος Κοραής¨ εύχεται σε όλους Χρόνια Πολλά. Με υγεία και αγάπη στον συνάνθρωπο.

Μπορεί αυτό το Πάσχα να είναι διαφορετικό, είναι στο χέρι μας να το κάνουμε όμορφα διαφορετικό, με αξέχαστες χαρούμενες στιγμές.

Ευαγγελίου Μαρία

Βλέπε:https://www.agan.gov.gr/articlesview.php?id=3586