Ενημέρωση για ΑΔΥΜ στους γονείς της Γ΄ Τάξης

Αγσπητοί γονείς,

σας ενημερώνουμε ότι οι μαθητές που θα φοιτήσουν στη Δ΄ τάξη το σχολικό έτος 2020 – 2021 (τα φετινά τριτάκια) θα πρέπει να προσκομίσουν

Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή (ΑΔΥΜ)  Download Little Pax.

Το ΑΔΥΜ έχει τριετή ισχύ.

Θα πρέπει να προσκομισθεί στο σχολείο (ειδικά φέτος, λόγω της αναστολής λειτουργίας του) την πρώτη ημέρα λειτουργίας του σχολείου της επόμενης σχολικής χρονιάς (2020 – 2021) Online. Για τη συμπλήρωσή του οι γονείς μπορούν να απευθυνθούν στα κατά τόπους Κέντρα Υγείας ή στον προσωπικό τους παιδίατρο. Χωρίς έγκυρο ΑΔΥΜ οι μαθητές δεν επιτρέπεται να συμμετέχουν στο μάθημα της Γυμναστικής 대장 김창수.

Στο Κέντρο Υγείας μπορεί να συμπληρωθεί ΔΩΡΕΑΝ το ΑΔΥΜ από τον παιδίατρο που θα εξετάσει το παιδί. ΜΟΝΟ στην περίπτωση που ο παιδίατρος κρίνει αναγκαίο, το παιδί θα παραπέμπεται από αυτόν για επιπλέον εξέταση (καρδιολογική, οφθαλμολογική κλπ) 촉수로 세1뇌.

Από τη Διεύθυνση του σχολείου