Καλή επιστροφή στο σχολείο. Όλοι μαζί, όλοι ασφαλείς

앵귤러js

TI ΠΡEΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡIΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤEYΣΩ  ΤΟΝ ΕΑΥTO ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΧΟΛΕIO ΜΟΥ

(htts://www.minedu.gov.gr/publications/docs2020/Covid19_20_05_06_4_COVID_19_Prostasia_Sxoleia.pdf)

(Covid19_20_05_06_5_Senaria_Askisi)

Με την επιστροφή των παιδιών σας στο σχολείο θα θέλαμε από εσάς αγαπητοί γονείς:

• Να ενθαρρύνετε τα παιδιά να ακολουθούν τις οδηγίες του ΕΟΔΥ ,
  • Να εφαρμόζουν τα παιδιά τα μέτρα υγιεινής,
  • Να αποτελείτε παράδειγμα (να αποφεύγεται ο συνωστισμός έξω από το σχολείο και να κρατούνται οι αποστάσεις, να βήχουν και να φτερνίζονται στον αγκώνα τους και να πλένουν συχνά τα χέρια τους με σαπούνι και νερό για τουλάχιστον 20 δευτερόλεπτα ειδικά πριν τη λήψη φαγητού και μετά τη χρήση της τουαλέτας ή να κάνουν χρήση αντισηπτικού) iptime n150ua 드라이버 다운로드.
  • Να κρατάτε τα παιδιά στο σπίτι αν νιώθουν άρρωστα, να επικοινωνείτε άμεσα με γιατρό της πρωτοβάθμιας φροντίδας υγείας, κατά προτίμηση με γιατρό που παρακολουθεί συστηματικά τα παιδιά σας, και να ενημερώνετε το σχολείο 최초공개.

Επίσης, αν ο μαθητής δεν θα προσέλθει σχολείογια τις οικογένειες που έχουν άτομο σε ομάδα αυξημένου κινδύνου ή που νοσεί, μπορείτε να συμπληρώσετε την παρακάτω υπεύθυνη δήλωση και να την καταθέσετε ή να τη στείλετε στο σχολείο:     ypeythini-thilosi

Ευχόμαστε Καλή Επιστροφή στο σχολείο μας!

닌텐도 e숍 농협은행 다운로드