Στολισμός του Χριστουγεννιάτικου Δέντρου του Σχολείου μας

Σήμερα, Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου 2017 με χριστουγεννιάτικη μουσική και χειροποίητα χριστουγεννιάτικα στολίδια,
  σε μια πολύ χαρούμενη ατμόσφαιρα,
οι μαθητές με τους δασκάλους τους και οι μαμάδες εθελόντριες που αφιέρωσαν τον προσωπικό τους χρόνο για να προετοιμάσουν ό,τι χρειαζόταν-με αστείρευτη φαντασία και πολλή δουλειά-,
στόλισαν το μεγάλο χριστουγεννιάτικο δέντρο του σχολείου μας
στην Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων Download vmware player 14.
 Ένα μεγαλο Μπράβο σε όσους συνέβαλαν στο να απολαμβάνουμε ένα χριστουγεννιάτικο δέντρο γεμάτο εγκάρδιες ευχές: μαθητές-που διέθεσαν το κέφι και τη φαντασία, δασκάλους-που διέθεσαν το χρόνο και τη χριστουγεννιάτικη διάθεση και μαμάδες μαζί με το Σύλλογο Γονέων -που τους οφείλουμε και ένα μεγάλο ¨Ευχαριστούμε¨- που  επιμελήθηκαν με μεράκι όπως κάθε χρόνο το στολισμό του Download office 2013 kor.
 Ευχόμαστε η μαγεία των Χριστουγέννων να αγγίξει τις καρδιές όλων Download due to an error. Υγεία και Αγάπη για όλους!

Και του χρόνου!