Συμμετοχή του 4ου Δ.Σ. Αγ. Αναργύρων στον 15ο διαγωνισμό της Ε.Μ.Ε. με τίτλο «Παιχνίδι και Μαθηματικά»

Το 4ο Δημοτικό Σχολείο Αγίων Αναργύρων θα συμμετέχει στον 15ο Μαθητικό Διαγωνισμό  «Παιχνίδι και Μαθηματικά» του περιοδικού «Ο μικρός Ευκλείδης», που διοργανώνει η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία για τους μαθητές της Ε΄ και ΣΤ΄ τάξης  Premier Pro cc 2015.

Ο διαγωνισμός θα διεξαχθεί υπό την αιγίδα του ΥΠ.Π.Ε.Θ στις 28 Μαΐου 2021,  ημέρα Παρασκευή, κατά τις διδακτικές ώρες (8.15 π.μ έως 10.15 π.μ)  Download Photoshop Brush.

Προκειμένου το παιδί σας να συμμετάσχει στον διαγωνισμό είναι απαραίτητη η υπογραφή από μέρους σας της σχετικής υπεύθυνης δήλωσης και η παράδοσή της στη δασκάλα της τάξης έως την Τρίτη 18 Μαΐου 2021 Prezi Hangul.

4ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ                                                                                     14/5/2021

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ

Ο/Η κάτωθι υπογεγραμμέν………………………………γονέας τ…  quartz 다운로드. μαθητ………………………………………………………………………………………. . της ..…… τάξης δηλώνω υπεύθυνα ότι επιτρέπω στο τέκνο μου να πάρει μέρος στον 15ο Μαθητικό Διαγωνισμό που διοργανώνει η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία υπό την αιγίδα του ΥΠ.Π.Ε.Θ με θέμα «Παιχνίδι και Μαθηματικά» την Παρασκευή 28 Μαΐου 2021  Neat ppt template free.

Ο/Η Υπεύθυνα Δηλών/ούσα                                                                         (Υπογραφή – Ονοματεπώνυμο)