πρακτικές ασκήσεις των φοιτητών του προπτυχιακού προγράμματος του Παιδαγωγικού Τμήματος του ΕΚΠΑ στο 4ο ΔΣ Αγ. Αναργύρων

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,  σας

ενημερώνουμε ότι θα πραγματοποιηθούν πρακτικές ασκήσεις των φοιτητών του προπτυχιακού προγράμματος του Παιδαγωγικού Τμήματος του ΕΚΠΑ στο 4ο ΔΣ Αγ 마리오카트 다운로드. Αναργύρων, σύμφωνα με το ισχύον ΦΕΚ (ΦΕΚ 4777/25-10-2018).

Οι πρακτικές ασκήσεις αφορούν τα υποχρεωτικά μαθήματα του προπτυχιακού προγράμματος «Διδακτική της γλώσσας» και «Διδακτική Μαθηματικών Ι» Download the fire prevention video. Στο πλαίσιο της Πρακτικής, οι φοιτήτριες και οι φοιτητές θα
παρακολουθήσουν διδακτικά δίωρα Γλώσσας και διδακτικές ώρες Μαθηματικών από τους δασκάλους του σχολείου μας 4k uhd movies.
Για τις επισκέψεις των φοιτητών θα τηρηθούν όλα τα προβλεπόμενα από τον νόμο υγειονομικά μέτρα 나만의냉장고 다운로드.
Από τη Διευθύντρια του σχολείου