Τα πρώτα 24 κιλά μπαταριών για ανακύκλωση παραδόθηκαν στην εταιρεία ανακύκλωσης μπαταριών ΑΦΗΣ

Σας ενημερώνουμε ότι τα πρώτα 24 κιλά μπαταριών προς ανακύκλωση παραδόθηκαν στην εταιρεία ΑΦΗΣ Download the watch sound effects. Δείτε την ΑΠΟΔΕΙΞΗ 1 qq pc 다운로드. ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ ΜΠΑΤΑΡΙΩΝ-doc-9666 από το πρώτο ζύγισμα !
Κάθε φορά που ο κάδος μας θα γεμίζει συνεργείο της ΑΦΗΣ θα έρχεται στον χώρο του σχολείου, θα παραλαμβάνει, θα ζυγίζει τις μπαταρίες και θα εκδίδει το σχετικό πιστοποιητικό Download the organization too.
Όπως αναφέρεται και στη σχετική ανάρτηση ο διαγωνισμός της ΑΦΗΣ περιλαμβάνει δώρα για τα σχολεία που θα πρωτεύσουν Download The Lobe Moon 4. Δείτε εδώ αναλυτικά τα δώρα του διαγωνισμού 스티키노트.
Ας παροτρύνουμε λοιπόν όλοι τα παιδιά μας να συμμετάσχουν στον διαγωνισμό συλλέγοντας μπαταρίες κάθε είδους όχι μόνο για τα έπαθλα, αλλά, κυρίως, για να τονώσουμε ακόμα περισσότερο την περιβαλλοντική τους συνείδηση.
 Από τον Σύλλογο Διδασκόντων