Χωροταξική κατανομή μαθητών ΣΤ τάξης στα Γυμνάσια για το σχολικό έτος 2022 – 2023

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,
Σας ενημερώνουμε ότι βάσει της σχετικής εγκυκλίου του κ Codec free. Διευθυντή Δ.Ε Γ΄ Αθήνας θα πρέπει άμεσα να επικαιροποιήσετε τη διεύθυνση κατοικίας σας στέλνοντας σχετικό e-mail στο σχολείο ( mail@4dim-ag-anarg.att.sch.gr ) αναφέροντας το ονοματεπώνυμο του μαθητή και τη διεύθυνση κατοικίας Download Juniper.
Σε περίπτωση που η διεύθυνση κατοικίας σας είναι διαφορετική από τη διεύθυνση που δηλώθηκε κατά την εγγραφή του παιδιού στην Α΄ τάξη παρακαλούμε να προσκομίσετε στο σχολείο (ή να στείλετε σκαναρισμένο σχετικό αποδεικτικό διεύθυνσης κατοικίας) όπως, ενδεικτικά, εκκαθαριστικό σημείωμα με σβησμένα τα σχετικά ποσά ή λογαριασμό ρεύματος, νερού κλπ Download your cell phone wallpaper.
Επίσης αν κάποιος μαθητής έχει αδελφό/ή που φοιτά στο Γυμνάσιο (έως και τη φετινή Β΄ Γυμνασίου) παρακαλούμε να μας το δηλώσετε αναφέροντας τόσο το Γυμνάσιο φοίτησης όσο και την τάξη Download The Genius Blackgarnet.

Η όλη διαδικασία θα πρέπει να έχει ολοκληρωθεί έως και την Τετάρτη 1η Δεκεμβρίου 2021 버드맨 다운로드.