Έναρξη του προγράμματος «ΣΧΟΛΙΚΑ ΓΕΥΜΑΤΑ στο σχολείο μας 10/12/2021

Αγαπητοί  γονείς,
Σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με το από 3/12/2021  ηλεκτρονικό μήνυμα (e-mail) που λάβαμε, το πρόγραμμα «ΣΧΟΛΙΚΑ ΓΕΥΜΑΤΑ» ξεκινά στο σχολείο μας την Παρασκευή 10/12/2021.
Επειδή από την προηγούμενη ενημέρωσή σας σχετικά με το θέμα έχει παρέλθει αρκετός χρόνος, παρακαλούμε να μας ενημερώσετε άμεσα (μόνο σε θετική περίπτωση) αν υπάρχει κάποια αλλεργία στο παιδί σας και τι είδους αλλεργία είναι αυτή Download Windows 7 Explorer 11. Για παράδειγμα (στο ψάρι, στο αυγό κλπ).
Προσοχή! Ενημερώνουν μόνοι οι γονείς που το παιδί τους έχει κάποια αλλεργία, ως εξής :
Ονοματεπώνυμο μαθητή – Τάξη που φοιτά – Είδος αλλεργίας 동갑내기.
Υπενθυμίζουμε επίσης ότι οι μαθητές θα πρέπει να έχουν μαζί τους καθημερινά μια τσάντα πολλαπλών χρήσεων για τη μεταφορά του φαγητού 한글 과 컴퓨터 뷰어.
Ειδικά και μόνο για την πρώτη ημέρα (06/12/2021), επειδή μπορεί να υπάρξει κάποιο πρόβλημα π.χ με τη μεταφορική καλό θα είναι οι μαθητές (που κάθονται στο Ολοήμερο) να έχουν και συμπληρωματικό δικό τους φαγητό Download Winix.