Φοίτηση των μαθητών του σχολείου μας στο Ολοήμερο Πρόγραμμα για το σχολικό έτος 2022 – 2023

Αγαπητοί γονείς,

Oloimero 2022 2023Για την προστασία της δημόσιας υγείας η διαδικασία εκδήλωσης ενδιαφέροντος και υποβολής της αίτησης για εγγραφή των μαθητών μας στο Ολοήμερο Πρόγραμμα (σχολικό έτος 2022 – 2023) έχει ως εξής :

Αν ο γονέας έχει τη δυνατότητα εκτύπωσης και τις απαραίτητες δεξιότητες στη χρήση των Η/Υ :

«Κατεβάζει» και συμπληρώνει τη σχετική Αίτηση – Υπεύθυνη Δήλωση.(ολοημερο) Την τυπώνει, την υπογράφει, τη σκανάρει και τη στέλνει στο e-mail του σχολείου,  σύμφωνα με την εγκύκλιο του Υ.ΠΑΙ.Θ δεν απαιτείται η υποβολή δικαιολογητικών για τη φοίτηση στο ολοήμερο πρόγραμμα 스타크래프트 1.

Η διαδικασία θα πρέπει να έχει ολοκληρωθεί έως τη Δευτέρα 28 Μαρτίου 2022 Download the Genie Talk app. Παρακαλούμε να τηρηθεί το χρονοδιάγραμμα διότι τυχόν εκπρόθεσμες αιτήσεις απαιτούν έγκριση από τη Διεύθυνση Π.Ε Γ΄ Αθήνας 신도리코 d410 드라이버.