Ενημέρωση για την αποστολή της βαθμολογίας Β΄ τριμήνου σχολικού έτους 2021 – 2022

Αγαπητοί γονείς,

Vathmologia B triminouΣας ενημερώνουμε ότι η βαθμολογία του Β΄ τριμήνου για το τρέχον σχολικό έτος (2021 – 2022) θα σταλεί σήμερα 24/03/2022 σε φάκελο, στα πλαίσια της προστασίας της δημόσιας υγείας από τον COVID-19, αλλά και σύμφωνα με τα οριζόμενα στη σχετική εγκύκλιο του ΥΠΑΙΘ.

Υπενθυμίζουμε ότι βαθμολογία παίρνουν οι μαθητές των Γ΄- ΣΤ΄ τάξεων 비공개 유튜브 영상 다운로드.
Για τις τάξεις Α΄ και Β΄ δεν παραδίδεται βαθμολογία. Θα σταλεί ενημερωτικό σημείωμα από τις δασκάλες των τάξεων για την επικοινωνία Emper.
Όλοι οι γονείς μπορούν να επικοινωνήσουν  με τους εκπαιδευτικούς  τις ημέρες και ώρες που έχουν αναρτηθεί στο Ιστολόγιο του σχολείου και σας έχουν κοινοποιηθεί ηλεκτρονικά στην έναρξη του σχολικού έτους προκειμένου να ενημερωθούν  για την πρόοδο και τη συμπεριφορά του παιδιού τους New Year card.