Εορτασμός εθνικής επετείου της 25ης Μαρτίου 1821 στο σχολείο μας

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι η εορτή με την οποία θα τιμηθεί η εθνική επέτειος της 25ης Μαρτίου 1821 θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 24 Μαρτίου 2022, στις 08:15 π.μ στις τάξεις χωρίς την παρουσία γονέων λόγω των γνωστών μέτρων κατά της διασποράς του COVID-19 σύμφωνα και με τα οριζόμενα  στη σχετική εγκύκλιο του ΥΠΑΙΘ 고객관리프로그램 다운로드. Οι μαθητές θα αποχωρήσουν στις 09:40 π.μ με ευθύνη των γονέων τους.

Το Ολοήμερο την ημέρα αυτή δε θα λειτουργήσει ButcherBox.

Θεατρικό με θέμα την έξοδο του Μεσολογγίου θα παρουσιαστεί από τους μαθητές της ΣΤ΄ Τάξης:

Σημείωση : Όποιος γονέας επιθυμεί γονική άδεια για την Πέμπτη 24/3/2022 παρακαλείται να επικοινωνήσει με το σχολείο ή να στείλει mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση του σχολείου (4dim-ag-anarg.att.sch.gr) αναφέροντας ονοματεπώνυμο μαθητή, τάξη φοίτησης καθώς και σε ποιον (μητέρα – πατέρα) αφορά η βεβαίωση 신문명조체.