Συμμετοχή του 4ου Δ.Σ. Αγ. Αναργύρων στον 16ο διαγωνισμό της Ε.Μ.Ε. με τίτλο «Παιχνίδι και Μαθηματικά»

Το 4ο Δημοτικό Σχολείο Αγίων Αναργύρων θα συμμετέχει στον 16ο Μαθητικό Διαγωνισμό  «Παιχνίδι και Μαθηματικά» του περιοδικού «Ο μικρός Ευκλείδης», που διοργανώνει η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία για τους μαθητές της Ε΄ και ΣΤ΄ τάξης   엔비디아 인스펙터.

Ο διαγωνισμός θα διεξαχθεί την 1η Απριλίου 2022, ημέρα Παρασκευή, κατά τις διδακτικές ώρες (8.15 π.μ έως 10.15 π.μ) 안드로이드 스튜디오 아이콘.

Προκειμένου το παιδί σας να συμμετάσχει στον διαγωνισμό είναι απαραίτητη η υπογραφή από μέρους σας της σχετικής υπεύθυνης δήλωσης και η παράδοσή της στη δασκάλα της τάξης έως την Τετάρτη 30 Μαρτίου 2021 Internet explorer 11 offline.

4ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ                                                                                    28/3/2022

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ

Ο/Η κάτωθι υπογεγραμμέν………………………………γονέας τ…   mnet 음악 다운로드. μαθητ………………………………………………………………………………………. . της ..…… τάξης δηλώνω υπεύθυνα ότι επιτρέπω στο τέκνο μου να πάρει μέρος στον 16ο Μαθητικό Διαγωνισμό που διοργανώνει η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία με θέμα «Παιχνίδι και Μαθηματικά» την Παρασκευή 1η Απριλίου 2022 Download google Earth Pro.

Ο/Η Υπεύθυνα Δηλών/ούσα                                                                                                                                              (Υπογραφή – Ονοματεπώνυμο)