επιμόρφωση εκπαιδευτικών από τον Έπαφο

Την Πέμπτη 24 Μαρτίου 2022 οι εκπαιδευτικοί του 4ου ΔΣ Αγ 심즈 3. Αναργύρων, μετά τις εκδηλώσεις για την εθνική επέτειο, επιμορφώθηκαν από υπάλληλο της τεχνικής υποστήριξης του έπαφου, για τη χρήση του διαδραστικού πίνακα και των Διαδραστικών Συστημάτων ως εκπαιδευτικού/τεχνολογικού εργαλείου προκειμένου να χρησιμοποιηθεί ως μια ολοκληρωμένη διαδραστική πλατφόρμα στη διδασκαλία των μαθημάτων του Δημοτικού Σχολείου και να βοηθήσει περισσότερο τους μαθητές να εξηγήσουν τα φαινόμενα που συμβαίνουν γύρω τους, να αναπτύξουν μεταγνωστικές ικανότητες/δεξιότητες και τελικά να αποκτήσουν μια καλύτερη εικόνα για τον κόσμο που τους περιβάλλει και να αυξήσει τα προσδοκόμενα μαθησιακά οφέλη net framework 3.0 다운로드.