9η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού στο 4ο ΔΣ Αγίων Αναργύρων με καλεσμένους τη Στέλλα Κομματά και τον Σκούρο Θοδωρή

Exif_JPEG_420

smart

Σήμερα, γιορτάζουμε την 9η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού 2022, συμμετέχουμε στην Ευρωπαϊκή Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού και μεταδίδουμε το κοινό σύνθημα «ΑΘΛΗΣΗ κάθε μέρα, ΥΓΕΙΑ μια ΖΩΗ» Download proftpd. Μαζί μας ήταν προσκεκλημένοι: η διεθνής Ελληνίδα πρωταθλήτρια της καλαθοσφαίρισης, αγωνιζόμενη στην θέση της σέντερ και σήμερα προπονήτρια Στέλλα Κομματά, η οποία είχε διατελέσει και αρχηγός της Εθνικής ομάδας, καθώς και ο Πανελλήνιος Πρωταθλητής στίβου Κ20, Σκούρος Θοδωρής, οι οποίοι συζήτησαν με τους μαθητές μας για την αξία του αθλητισμού και έπαιξαν μαζί τους Download lightroom classic cc.

Οι μαθήτριες και οι μαθητές, του σχολείου μας, με την καθοδήγηση του εκπαιδευτικού φυσικής αγωγής  και σε συνεργασία με εκπαιδευτικούς όλων των ειδικοτήτων, γιόρτασαν, με αθλητικές εκπαιδευτικές δράσεις, τη χαρά της άθλησης Pastel Maldives!

Γιορτάζουμε, κάθε χρόνο, την Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού, την αγάπη για την άθληση, την υγεία 모터사이클 다운로드!

Στις εκδηλώσεις παραβρέθηκε ο πρόεδρος της σχολικής επιτροπής Ρέππας Ιωάννης.

Exif_JPEG_420