Εορτασμός της εθνικής επετείου της 28ης Οκτωβρίου 1940 στο σχολείο μας

Αγαπητοί γονείς,
Σας ενημερώνουμε ότι η εθνική επέτειος της 28ης Οκτωβρίου, σύμφωνα και με τη σχετική εγκύκλιο του Υ.ΠΑΙ.Θ Download it to come togetherθα εορταστεί στο σχολείο μας ως εξής :

Την Πέμπτη 27/10/2022 όλοι οι μαθητές θα προσέλθουν χωρίς τσάντες, στις 08:30 π.μ. Οι εορταστικές εκδηλώσεις θα πραγματοποιηθούν στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του σχολείου μας παρουσία των γονέων και κηδεμόνων των μαθητών των Γ΄και Δ΄τάξεων, που θα παρουσιάσουν τη γιορτή Phantom thread. Η εορτή θα ξεκινήσει με την τελετή παράδοσης της σημαίας στο σημαιοφόρο και τους παραστάτες του σχολείου 젠 메이트.

Η εορτή θα διαρκέσει περίπου μία (1) ώρα. Στη συνέχεια, γύρω στις 09:30 π.μ, τα παιδιά θα αποχωρήσουν με ευθύνη των γονέων τους. Παρακαλείσθε να φροντίσετε για την ασφαλή αποχώρηση των μαθητών στην αναφερόμενη ώρα 모털엔진 자막 다운로드.

Η πρωινή υποδοχή στις 27/10/2022 δε θα λειτουργήσει όπως και το Ολοήμερο 신한은행 ezplus.

Από τον Σύλλογο Διδασκόντων