Εορτασμός επετείου του Πολυτεχνείου στο σχολείο μας

Σας ενημερώνουμε ότι ο εορτασμός της 17ης Νοεμβρίου 1973, σύμφωνα και με τη σχετική εγκύκλιο του Υ.ΠΑΙ.Θ. θα εορταστεί στο σχολείο μας ως εξής :

Την Πέμπτη 17/11/2022 όλοι οι μαθητές θα προσέλθουν στο σχολείο χωρίς τσάντες στις 08:15 π.μ. Οι εορταστικές εκδηλώσεις θα ξεκινήσουν αμέσως μετά το χτύπημα του κουδουνιού και θα πραγματοποιηθούν στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του σχολείου mbc 라디오 다운로드.

Στη συνέχεια, γύρω στις 09:30 π.μ, τα παιδιά θα αποχωρήσουν με ευθύνη των γονέων τους. Παρακαλείσθε να φροντίσετε για την ασφαλή αποχώρηση των μαθητών στην αναφερόμενη ώρα 마인 크래프트pe 다운로드.

Όποιοι/ες επιθυμούν βεβαίωση για την εργασία τους παρακαλούνται να στείλουν σχετικό αίτημα στο mail@4dim-ag-anarg.att.sch.gr  αναφέροντας το ονοματεπώνυμο του/της μαθητή/τριας, την τάξη φοίτησης καθώς και το πρόσωπο για το οποίο θα εκδοθεί η βεβαίωση (πατέρας – μητέρα) tinymce 다운로드.

Η Πρωινή Υποδοχή και το Ολοήμερο δε θα λειτουργήσουν.