Παράδοση βαθμολογίας Α΄ τριμήνου

Paradosi Vath  Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Σας γνωστοποιούμε ότι η ενημέρωσή σας για την πρόοδο αλλά και τη συμπεριφορά των μαθητών (Α΄ – Β΄ τάξεις) καθώς και η παράδοση της βαθμολογίας του Α΄ τριμήνου για τις τάξεις  Γ΄- Δ΄- Ε΄- ΣΤ΄ θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 20/12/2022 στις 13:20 (στο σχόλασμα) στις τάξεις Download More Impossible.

Επισημαίνουμε ότι η παραμονή των μαθητών στον χώρο του σχολείου μετά τις 13:15 (ώρα ολοκλήρωσης του πρωινού προγράμματος και της ευθύνης των εφημερευόντων εκπαιδευτικών) μπορεί να γίνεται με αποκλειστική ευθύνη των γονέων όσον αφορά στην εποπτεία τους Download Windows PhotoViewer.

Το Ολοήμερο την ημέρα εκείνη θα λειτουργήσει κανονικά 폴라리스오피스 pc용.

Αν κάποιος γονέας/κηδεμόνας επιθυμεί για την ημέρα εκείνη βεβαίωση για λήψη γονικής άδειας παρακαλείται να στείλει e-mail στο σχολείο αναφέροντας το ονοματεπώνυμο και την τάξη του μαθητή καθώς και σε ποιον/α αφορά η βεβαίωση (πατέρα – μητέρα) 홀리 바이블 apk.