Εγγραφές μαθητών Α΄ τάξης για το σχολικό έτος 2023 – 2024

Αγαπητοί γονείς,

Η Διευθύντρια του 4ου Δημοτικού Σχολείου Αγίων Αναργύρων ¨Αδαμάντιος Κοραής¨ κάνει  γνωστό ότι:

1. Οι εγγραφές των μαθητών για την Πρώτη (Α΄) Τάξη του Σχολικού Έτους 2023–2024 θα γίνουν από Τετάρτη 1η μέχρι και Δευτέρα 20η Μαρτίου 2023 크레이지스톤.
  2. Στην Πρώτη (Α΄) Τάξη γράφονται παιδιά, που γεννήθηκαν από την 1η Ιανουαρίου 2017 μέχρι και την 31η Δεκεμβρίου 2017 Centos telnet.
  3. Για την εγγραφή απαιτούνται τα παρακάτω δικαιολογητικά:

α 플래시 겟 일괄. ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΕ Α ΤΑΞΗ 2023 – 2024(παρέχεται και από το Σχολείο)

β Download effector. Πιστοποιητικό γέννησης Δήμου ή Κοινότητας (αυτεπάγγελτη αναζήτηση).

γ Neospeech. Επίδειξη του βιβλιαρίου υγείας του μαθητή, ή προσκόμιση άλλου στοιχείου, στο οποίο φαίνεται ότι έγιναν τα προβλεπόμενα εμβόλια IPad browser.

δ. Το Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή (Α.Δ.Υ.Μ.)

ε. Αποδεικτικό στοιχείο διεύθυνσης κατοικίας (π.χ 크롬 버전 별. εκκαθαριστικό εφορίας ή απόδειξη ΔΕΗ-ΕΥΔΑΠ, ή συμβόλαιο οικίας κ.λπ.)

Άγιοι Ανάργυροι, 20–02–2023

Ευαγγελίου Μαρία