Συμμετοχή του 4ου Δ.Σ. Αγ. Αναργύρων στον 17ο διαγωνισμό της Ε.Μ.Ε. με τίτλο «Παιχνίδι και Μαθηματικά»

Το 4ο Δημοτικό Σχολείο Αγίων Αναργύρων θα συμμετέχει στον 17ο Μαθητικό Διαγωνισμό  «Παιχνίδι και Μαθηματικά» του περιοδικού «Ο μικρός Ευκλείδης», που διοργανώνει η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία για τους μαθητές της Ε΄ και ΣΤ΄ τάξης 피시 렛.

Ο διαγωνισμός θα διεξαχθεί στις 31 Μαρτίου 2023, ημέρα Παρασκευή, κατά τις δυο πρώτες διδακτικές ώρες 8.15 έως 10.15, για τους μαθητές της Ε’ και ΣΤ’ τάξης Download the Google Calendar gadget.

Προκειμένου το παιδί σας να συμμετάσχει στον διαγωνισμό είναι απαραίτητη η υπογραφή από μέρους σας της σχετικής υπεύθυνης δήλωσης και η παράδοσή της στη δασκάλα της τάξης έως την Τετάρτη 29 Μαρτίου 2023  은교 소설.

4ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ                                                                                   17/3/2023

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ

Ο/Η κάτωθι υπογεγραμμέν…………………………………………………………… γονέας τ…  μαθητ………………………………       της …….…… τάξης δηλώνω υπεύθυνα ότι επιτρέπω στο τέκνο μου να πάρει μέρος στον 16ο Μαθητικό Διαγωνισμό που διοργανώνει η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία με θέμα «Παιχνίδι και Μαθηματικά» την Παρασκευή 31η Μαρτίου 2023 Download Pacific Rim movies.