Το 4ο ΔΣ Αγ. Αναργύρων συμμετέχει στο 1ο  Μαθητικό Διαδραστικό Συνέδριο με τίτλο “Δύναμή μου η Φωνή μου, Σπάω τον Κύκλο της Βίας”

Αγαπητοί γονείς σας,

ενημερώνουμε ότι το σχολείο μας συμμετέχει με τις ΣΤ1΄ και Ε΄ τάξεις στο 1ο  Μαθητικό Διαδραστικό Συνέδριο με τίτλο ” Δύναμή μου η Φωνή μου, Σπάω τον Κύκλο της Βίας”, που οργανώνει ο Δήμος Αγίων Αναργύρων το Σάββατο 6 Μάϊου στον Πολυχώρο Μαρία – Έλενα 피파17 데모.

Το συνέδριο θα διαρκέσει από τις 09:00 έως και τις 16:00. Σε αυτό θα μιλήσουν μαθητές, καθηγητές, ειδικοί ψυχολόγοι, εκπαιδευτές και πολλοί άλλοι Free download from the neighborhood.

Μαθητές, εκπαιδευτικοί και γονείς του 4ου ΔΣ Αγ. Αναργύρων θα συμμετέχουμε στο 1ο Μαθητικό Διαδραστικό Συνέδριο που διοργανώνει ο Δήμος Αγίων Αναργύρων 윈도우 10 enterprise.

Αναλυτικό πρόγραμμα