Χορήγηση Τίτλων Προόδου και Σπουδών και Ελέγχων βαθμολογίας Γ΄ τριμήνου 2023

Η Πέμπτη 15 Ιουνίου 2023, είναι η τελευταία μέρα του διδακτικού έτους 2022-2023 και δεν θα πραγματοποιηθούν μαθήματα 헬머니.
Από 08:30-10:00 το πρωί, σας περιμένουμε όλους/ες, μαθητές/τριες και γονείς στο σχολείο μας, όπως κάθε χρόνο, για να ανταλλάξουμε ευχές και να σας δώσουμε τη βαθμολογία του Γ΄ τριμήνου και τον Τίτλο Προόδου vine 동영상 다운로드.
Επίσης, οι γονείς των μαθητών/τριών που το σχολικό έτος 2023-2024 θα φοιτήσουν στην Δ΄ τάξη, θα παραλάβουν και το Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή (Α.Δ.Υ.Μ.), που πρέπει να προσκομίσουν στο σχολείο, συμπληρωμένο από τον Παιδίατρο, μέχρι την έναρξη των μαθημάτων της νέας σχολικής χρονιάς στις 11 Σεπτεμβρίου 2023 조커 무료.

Το μεσημέρι της ίδιας μέρας οι Τίτλοι Σπουδών των μαθητών της ΣΤ΄ τάξης θα αποσταλούν στο γυμνάσιο όπου και οι μαθητές θα εγγραφούν αυτεπάγγελτα Adobe Flash Player 12.

Δεχτείτε τις καλύτερες ευχές όλων μας για ένα χαρούμενο και ξεκούραστο καλοκαίρι 강하나 스트레칭 다운로드!

H διευθύντρια  και οι εκπαιδευτικοί του σχολείου