Γιορτή Λήξης σχολικού έτους 2022-2023

Όλη η σχολική κοινότητα μαζί, δάσκαλοι, μαθητές, γονείς, σε μια εκδήλωση που χαράχτηκε στις αναμνήσεις όλων, αποχαιρετήσαμε την Δευτέρα 12 Ιουνίου 2023, τη σχολική χρονιά, με δρώμενα περιβαλλοντικού περιεχομένου, τραγούδια και παιχνίδια!! Download Minecraft!

Αποχαιρετήσαμε και τους μαθητές ΣΤ΄ τάξης του σχολείου μας! Μια συγκινητική και μοναδική στιγμή για τα παιδιά  τους δασκάλους και τους γονείς!! eclipse neon!

Την εκδήλωσή μας τίμησαν με την παρουσία τους: ο κ. Σταύρος Τσίρμπας – Δήμαρχος Αγ I also downloaded walking. Αναργύρων – Καματερού, ο Αντιπεριφερειάρχης Παιδείας Κος Αλεξανδράτος Μπάμπης, ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου μας κ 세인트시큐리티 max. Τάσος Αθανασόπουλος, ο Αντιδήμαρχος Τεχνικών Υπηρεσιών Κος Spiros Kotsinis, ο Αντιδήμαρχος Παιδείας Κος Στάθης Ευάγγελος, η Αντιδήμαρχος Ανακύκλωσης Κα Καϊση Αγγελική, ο Πρόεδρος της Σχολικής Επιτροπής Π.Ε Download the flag image. κ. Γιάννης Ρέππας, η Σύμβουλος Εκπαίδευσης κ. Κρόκου Ζωή, Δ/ντές Σχολείων του Δήμου μας, ο κ 윈도우 8 한글 언어팩. Βαγενάς Δ/ντής του 12ου Δ.Σ. Ιλίου και μέλη του Δ.Σ. της ΕΝΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΑΓ Download Risen. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ -ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ κκ. Γιάννης Σίσκας, Τζίτζας Νίκος και Μάντεση Δήμητρα.

Με το σύλλογο γονέων εν δράσει…