Επιμορφωτική Συνάντηση

Download Linux Apache

Σήμερα Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 12:00 – 13:30 μ.μ., στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας έλαβε χώρα επιμορφωτική συνάντηση των εκπαιδευτικών Τμημάτων Ένταξης και των εκπαιδευτικών Παράλληλης Στήριξης-Συνεκπαίδευσης Δημοτικών Σχολείων των Δήμων Αγίων Αναργύρων και Καματερού με θέμα «Συμπεριληπτικές πρακτικές» Download Windows 10 pro k iso. Η διοργάνωση της επιμορφωτικής συνάντησης έγινε με πρωτοβουλία της Συμβούλου Εκπαίδευσης Ειδικής αγωγής και Ενταξιακής Εκπαίδευσης, κας Δήμητρας Ελευθεριάδου και της Συμβούλου Εκπαίδευσης με παράλληλα καθήκοντα Οργανωτικής συντονίστριας του 3ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ Andante. Αττικής, κας Ελένης Τρίγκα. Στη συνάντηση συμμετείχε με δική του εισήγηση ο εκπαιδευτικός του Τμήματος Ένταξης του σχολείου μας, κ 요괴워치 시즌2. Σταμάτιος Δακτυλίδης. Η επιμόρφωση των εκπαιδευτικών πραγματοποιήθηκε με επιτυχία Microsoft office powerpoint.