Παγκόσμια Ημέρα Ατόμων με Αναπηρία

Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Ατόμων με Αναπηρία (3η Δεκεμβρίου κάθε έτους), υποδεχτήκαμε στο σχολείο μας τον κ Windy day. Κολίσογλου Ανδρέα, ψυχολόγο και άτομο με αναπηρία, την Παρασκευή 8 Δεκεμβρίου 2023. Ο κ 아두이노 dht11 라이브러리. Κολίσογλου, εκτός από την εργασία του ως ψυχολόγος, έχει αναπτύξει σημαντική εθελοντική δράση για την υποστήριξη των ατόμων με αναπηρία, έχει πραγματοποιήσει πολλές ομιλίες και έχει δημοσιεύσει άρθρα σχετικά με το ζήτημα αυτό 울펜슈타인 뉴오더. Μίλησε στα παιδιά για την καθημερινότητα και τις δυσκολίες των ατόμων με αναπηρία, αλλά και για τις δυνατότητες των ατόμων αυτών, ενώ απάντησε στις ερωτήσεις που έκαναν οι μικροί/ές μαθητές/τριες 카톡 구글. Ευχαριστούμε πολύ τον κ. Κολίσογλου που συνέβαλε στην προσπάθεια ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης των μαθητών και των μαθητριών μας για το ζήτημα της αναπηρίας Download the simple receipt form.