ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ Α ΤΑΞΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2024-2025

Πλαίσιο κειμένου: Φεβ 202320Εγγραφές μαθητών Α΄ τάξης για το σχολικό έτος 2024 – 2025

Αγαπητοί γονείς,

Ο Διευθυντής του 4ου Δημοτικού Σχολείου Αγίων Αναργύρων ¨Αδαμάντιος Κοραής¨ κάνει  γνωστό ότι:

Οι εγγραφές των μαθητών για την Πρώτη (Α΄) Τάξη του Σχολικού Έτους 2024–2025 θα γίνουν από Παρασκευή 1η μέχρι και Τετάρτη 20η Μαρτίου 2024  M.N. Talk.

Στην Πρώτη (Α΄) Τάξη γράφονται παιδιά, που γεννήθηκαν από την 1η Ιανουαρίου 2018 μέχρι και την 31η Δεκεμβρίου 2018  Download multiple classes.

Για την εγγραφή απαιτούνται τα παρακάτω δικαιολογητικά:

α . ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΕ Α ΤΑΞΗ 2024-2025(παρέχεται και από το Σχολείο)

β  무한도전 가요제. Πιστοποιητικό γέννησης Δήμου ή Κοινότητας (αυτεπάγγελτη αναζήτηση).

γ  셜록 시즌4 1화. Επίδειξη του βιβλιαρίου υγείας του μαθητή, ή προσκόμιση άλλου στοιχείου, στο οποίο φαίνεται ότι έγιναν τα προβλεπόμενα εμβόλια  anak 다운로드.

δ. Το Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή (Α.Δ.Υ.Μ.)

ε. Αποδεικτικό στοιχείο διεύθυνσης κατοικίας (π.χ . εκκαθαριστικό εφορίας ή απόδειξη ΔΕΗ-ΕΥΔΑΠ, ή συμβόλαιο οικίας κ.λπ.)

στ. Βεβαίωση Φοίτησης Νηπιαγωγείου. (Εκδίδεται από το Νηπιαγωγείο φοίτησης και προσκομίζεται στο σχολείο από τον  Γονέα.)

Για την εύρυθμη λειτουργία του σχολείου οι εγγραφές θα διενεργούνται καθημερινά στις 13:30 μ.μ – 14:00 μ.μ από τον διευθυντή του σχολείου.

Άγιοι Ανάργυροι, 29–02–2024

Ζωγόπουλος Λάμπρος