Το 4ο Δημοτικό Σχολείο συγκεντρώνει είδη πρώτης ανάγκης για τους πληγέντες από την πλημμύρα συνανθρώπους μας στην Μάνδρα

실비 키우기 모바일 apk

Το σχολείο μας, με αίσθημα συμπαράστασης και αλληλεγγύης προς τους πληγέντες κατοίκους της Μάνδρας Αττικής από τις πλημμύρες της 15ης Νοεμβρίου, συγκεντρώνει τρόφιμα όπως: γάλα (εβαπορέ),  βρεφικές κρέμες, κονσέρβες, μπισκότα, παιδικές  τροφές  λάδι, συσκευασμένα τρόφιμα και γαλότσες, προκειμένου να δοθούν άμεσα προς ανακούφιση τους Pre-country. Τα παραπάνω, τα οποία μπορούν να προσφερθούν και άμεσα στις υπηρεσίες του Δήμου (βλέπε το παρακάτω link), θα παραδώσει το σχολείο μας στην Κοινωνική Υπηρεσία του Δήμου Αγ high sierra iso 다운로드. Αναργύρων Καματερού  την Τετάρτη 22 Νοεμβρίου 2017.

Πληγέντες Μάνδρας Αττικής